Одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів є деревина. Вироби з дерева гарні, екологічні, довговічні. Всіма цими властивостями також володіє вагонка дерев’яний.

Вагонка дерев’яна виготовлюється з попередньо висушених до необхідної вологості заготовок. Матеріалом для виготовлення вагонки дерев’яної служать як хвойні так і листяні породи дерев.

Заготовка під вагонку дерев’яну проганяється через спеціальний станок, який лицьову сторону вагонки дерев’яної шліфує, роблячи її гладкою і рівною, на тильній стороні вагонки дерев’яної вибираються технологічні пази для зменшення внутрішньої напруги деревини, а також створює додаткову вентиляцію. На ребрах вагонки дерев’яної строгается спеціальний паз з одного боку, і шпилька (виступ) з іншого, які призначені для технологічного з’єднання окремих дощок вагонки дерев’яної в єдину цілісну конструкцію.

Вагонка дерев’яна володіє унікальною здатністю, властивою виробам з дерева, підтримувати постійну вологість у приміщенні, оптимальну для людського організму. Дана властивість обумовлена здатністю вагонки дерев’яної активно поглинати надлишкову вологу з повітря в приміщенні, де для облицювання застосовувалася вагонка дерев’яна, а також виділяти вологу в атмосферу при сухому повітрі, що створює відмінний природний клімат-контроль.

Облицьована дерев’яною вагонкою стіна набагато швидше прогрівається, накопичує тепло, подібно термосу, і рівномірно розподіляє його по всьому приміщенню, завдяки чому потрібно значно менше енергії на опалення приміщень облицьованих дерев’яною вагонкою.

Важливим ефектом застосування дерев’яної вагонки в облицюванні приміщень, є позитивний вплив дерев’яного інтер’єру на психічний і фізичний стан людини, адже дерев’яна вагонка дає ні з чим незрівнянні тактильні відчуття від дотику до структури поверхні, приємний запах дерева, прекрасний заспокійливий візерунок волокон дерева.

Дерев’яна вагонка наповнить Ваш будинок «живим» теплом і природною енергетикою, створить відчуття затишку і гармонії.

Оздоблення дерев’яною вагонкою має ряд незаперечних переваг:

  • Натуральне дерево наділене особливою природною красою, надає приміщенню затишок, спокійну і теплу атмосферу.
  • Дерево – екологічно чистий, безпечний продукт, не виділяє токсинів та інших шкідливих речовин.
  • Дерев’яна вагонка має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.
  • Дерев’яна вагонка довговічний і практичний матеріал.
  • Процес монтажу дерев’яної вагонки швидкий і простий.
  • Завдяки особливостям монтажу дерев’яної вагонки, дозволяє приховати нерівності на поверхні стіни.

Володаря інтер’єру, виконаного з дерев’яної вагонки, відрізняє хороший смак, самодостатність, уміння цінувати шляхетність і красу натуральних матеріалів, цінність яких перевірена часом.