Фальш брус (імітація бруса) – це один з різновидів пиломатеріалу, дошка, що імітує звичайний профільний брус. Фальш брус (імітація бруса) виготовляється з дерева, по краю оснащений виступом, а з іншого боку – пазом. З тилу фальш брус (імітація бруса) має кілька каналів для допоміжної вентиляції і мінімізації внутрішньої напруги вироба для уникнення деформації.

Фальш брус (імітація бруса) на лицьовій стороні має скоси, завдяки яким створюється необхідний візуальний ефект профільного бруса.

Фальш брус (імітація бруса) по праву вважається універсальним пиломатеріалом, що застосовується як для зовнішньої так і для внутрішньої обробки, з нього виробляються каркасні стіни, обшивають стіни, укладають фальш брус (імітацію бруса) і на стелі, а також під дахом.

Поверхня, змонтована з фальш бруса (імітації бруса) виглядає один в один, як стіна, складена з декількох рівних профільних брусів – навіть з близької відстані складно знайти відмінність.

Фальш брус (імітація бруса) має ряд переваг:

  • Фальш брус (імітація бруса) порівняно дешевий пиломатеріал. Ціна на фальш-брус значно привабливіше ціни на стандартний профільний бурс.
  • Фальш брус (імітація бруса) виготовляється з екологічно чистих матеріалів, має відмінні звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості, не виділяє токсинів та інших шкідливих речовин чим «піклується про здоров’я господаря».
  • Фальш брус (імітація бруса) прослужить вам багато десятків років, не втрачаючи при цьому свого зовнішнього вигляду, адже фальш брус (імітація бруса) не змінює форму з часом – стіни завжди будуть ідеально рівними.
  • Простота і легкість в процесі облицювання фальш брусом (імітацією бруса) (монтаж даного матеріалу не викликає ніяких труднощів, оскільки при його виробництві формується спеціальна пазо-гребнева система, що забезпечує відсутність зазорів і щільне пролягання дощок).
  • Фальш брус (імітація бруса) має зовнішню схожість з натуральним брусом, дозволяючи значно заощадити на обробці, при цьому надавши приміщенню розкішний вигляд брусового будинку.
  • Фальш брус (імітація бруса) має високу стійкість, на відміну від натурального бруса, ця вагонка не синіє і не розтріскується з часом, завдяки проходженню нею термічної обробки в спеціальних печах і висушування до 10-15% вологості.
  • Фальш брус (імітація бруса) має широкий спектр застосування (цей універсальний матеріал можна використовувати для обшивки практично будь-яких будівель: при каркасно-щитовому будівництві, для облицювання будинків з пінобетонних блоків або з монолітного бетону).
  • Фальш брус (імітація бруса) легкий і щільний пиломатеріал, з ним зручно працювати і транспонувати