Блок хаус

Блок хаус – це дерев’яна вагонка, виготовлена у вигляді оциліндрованих колод. Вперше блок хаус був виготовлений в Європі в 90-х роках, де отримав широке визнання і поширення.

Блок хаус застосовується як для зовнішніх так і для внутрішніх робіт. Основне застосування блок хауса – це обшивка поверхонь, споруда каркасних стін.

Поверхня виготовлена з блок хауса копіює зовнішній вигляд виконаний з оциліндрованих колод. У той же час блок хаус має ряд переваг перед звичайною оциліндрованою колодою, так, блок хаус набагато менше схильний до розтріскування, легко монтується, не має щілин при укладанні, дешевше.

Виготовляється блок хаус як з порід хвойних дерев (сосна, ялина) так і з листяних порід (липа, вільха, ясен, дуб). Заготовки для виготовлення блок хауса проходять термічну обробку, набуваючи необхідну за стандартом вологість (12% – 14%). Потім заготовку обробляють на верстаті виточуючи закруглену зовнішню поверхню, а також паз і «гребінь» на ребрах.

Ціна на блок хаус залежить від породи дерева, розмірів, якості обробки пиломатеріалу.

Зупиняючи свій вибір на блок хаусі, як на матеріалі для обробки внутрішніх або зовнішніх поверхонь, Ви отримаєте прекрасний результат, адже блок хаус має низку значних переваг:

  • зовнішня поверхня блок хауса гладка і рівна, що надає неперевершений зовнішній вигляд поверхонь виготовленим з блок хауса, а також відпадає необхідність у додатковій обробці поверхні;
  • блок хаус мало схильний до розтріскування і деформацій з часом, що є гарантією довговічності і краси конструкцій;
  • блок хаус має гарну звуко і теплоізоляцію, матеріал екологічний, створює сприятливий внутрішній мікроклімат в приміщенні за рахунок здатності «дихати»;
  • монтаж конструкцій з блок хауса дуже простий і швидкий (за рахунок пазово-гребеневої конструкції), що дозволяє в короткі строки виконувати значний обсяг робіт.